^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Uprzejmie informujemy, że Koło Łowieckie nr 58 „SZARAK” w Bobrownikach organizuje w dniu 12 września 2021r. polowanie zbiorowe na kaczki na terenie obwodów 197 i 198. Polowanie odbywać się będzie w godzinach od 5.oo rano do 13.oo.

Znalezione obrazy dla zapytania gops

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, że do dnia 03.09.2021. przyjmowane będą wnioski na dożywianie dzieci w szkole na okres od września do stycznia 2021 roku. W przypadku braku nowego wniosku dożywianie dziecka w szkole nie będzie kontynuowane. 

Druki do pobrania w pokoju nr. 9 i 4 Budynek „A” Urzędu Gminy Bobrowniki (stary budynek).

W dniu dzisiejszym tj. 27.08.2021r. zgodnie z tradycją po raz kolejny, na zaproszenie Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko oraz Przewodniczącego Rady Gminy Bobrowniki Jarosława Bojarskiego odbyło się spotkanie lokalnej władzy samorządowej z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy urodzonymi w pierwszej połowie 2021 r. oraz ich rodzicami. Gospodarz Gminy Wójt Jarosław Jacek Poliwko, Przewodniczący Rady Gminy Bobrowniki Jarosław Bojarski,  Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Marzena Stańczak - Kaźmierska, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Gradkiewicz, Radni Rady Gminy Bobrowniki, Skarbnik Gminy Mirosława Kowalewska, Sekretarz Gminy Paweł Grudowski, Z-ca Kierownika USC Małgorzata Grudowska powitali najmłodszych wręczając rodzicom symboliczne sadzonki drzewa wraz z upominkami i listami gratulacyjnymi.

W dniu 25 sierpnia br. Kierownik Dziennego Donu Pobytu w Rachcinie przy udziale Urzędu Gminy Bobrowniki zorganizowali wyjazd dla podopiecznych do Gdańska, Westerplatte i Sopotu. W trakcie wycieczki uczestnicy zwiedzili symbol wybuchu II wojny światowej, starówkę w Gdańsku oraz molo w Sopocie.

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób i ludzie stoją

Koło Kobiet w Rachcinie zajęło 1 miejsce w półfinale ogólnopolskiego Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich "Polska od kuchni". Wójt Gminy Bobrowniki oraz Przewodniczący Rady  Gminy serdecznie gratulują i dziękują za wspaniałą promocje Gminy  oraz życzą powodzenia w finale który odbędzie się w  25 września na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Znalezione obrazy dla zapytania gops

GOPS Bobrowniki informuje, że w dniu 24-25 sierpnia 2021 roku. (wtorek - środa) nastąpi wypłata świadczeń okresowych.  Kasa UG czynna w godzinach: 8:00 - 14:00

 

Znalezione obrazy dla zapytania: kasa ug

Informujemy, że w piątek 13.08.2021r. Kasa w Urzędzie Gminy Bobrowniki czynna będzie do godz. 11:00. 

Za utrudnienia przepraszamy.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą