^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Gminny Zespół Oświaty podaje do wiadomości rozkład jazdy autobusów szkolnych (obowiązuje od 1 lutego 2016 r.). Rozkład dostępny tutaj.

Dyrektor Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Bobrownikach pan Andrzej Wycichowski wraz z Gronem Pedagogicznym zapraszają młodzież gimnazjalną do udziału w zajęciach sportowych i artystycznych. Poniżej prezentujemy plan zajęć.

Na prośbę Dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach prezentujemy program zajęć i atrakcji zaplanowanych na ferie zimowe, które rozpoczną się wkrótce.

Lokalizacja i harmonogram pracy punktów nieodpłatnej pomocy prawnej:

Punkty obsługiwane przez adwokatów i radców wyznaczonych przez Okręgową Radę Adwokacką i Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu i zlokalizowane zostały w:

Na prośbę Biura Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko - Pomorskiego publikujemy zaproszenie dla przedstawicieli ngo do pracy w komisjach konkursowych ofert na zadania publiczne w latach 2016 - 2018.

Informujemy, że w dniach 1 - 29 lutego 2016 r. trwać będzie pierwszy okres przyjmowania wniosków rolników zainteresowanych uzyskaniem zwrotu pieniędzy za podatek akcyzowy zawarty w cenie oleju napędowego. Wnioski należy składać w w/w czasie w Urzędzie Gminy Bobrowniki, pokój nr 14 (budynek B, parter). Więcej informacji tutaj.

Szczegóły dostępne tutaj.

Szczegóły i wzór wniosku dostępne tutaj.

Gorąco zapraszamy wszystkich na przedstawienie bożonarodzeniowe, które odbędzie się w niedzielę 17 stycznia 2016 r. w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach. Początek o godz. 15:00.

Jasełka w obsadzie przedstawicieli samorządu gminy, duchowieństwa, nauczycieli i rodziców to gwóźdź programu. Dostępna będzie kawiarenka zasobna w ciasta i gorące napoje. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na modernizację szatni uczniowskich.

Informacja została udostępniona tutaj.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą