^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Czytaj więcej

Pod opiekę pracowników urzędu gminy trafił bezdomny piesek (zdjęcie powyżej). Osoby zainteresowane adopcją psa prosimy o kontakt z Sekretarzem Tomaszem Kryńskim, tel. 54 230 51 38.

W związku ze zmianami w Ustawie o podatku rolnym z dnia 15 listopada 1984 r. od dnia 01.01.2016 roku obowiązują nowe zasady ustalania podatku - niżej cytujemy fragment ustawy dotyczącej zmian:

Szanowni Państwo,

Kujawsko - Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Przysieku informuje o organizowaniu Jarmarku Wielkanocnego, który odbędzie się 19 marca 2016 r. (sobota) w Przysieku.

HARMONOGRAM CZYNNOŚCI W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM I UZUPEŁNIAJĄCYM - Szkoła Podstawowa KLIKNIJ TUTAJ

HARMONOGRAM CZYNNOŚCI W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM I UZUPEŁNIAJĄCYM - Przedszkole i Oddziały przedszkolne w SP kliknij TUTAJ

Terminy naboru

Na podstawie § 14 ust. 2 i 5 oraz załącznika nr 1 do rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 2 listopada 2015 r. w sprawie sposobu przeliczania na punkty poszczególnych kryteriów uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym, składu i szczegółowych zadań komisji rekrutacyjnej, szczegółowego trybu i terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego (Dz.U. z 2015 r., poz. 1942) podaje się do wiadomości:

Zwiększanie dostępności przedsiębiorstw z regionu kujawsko - pomorskiego do kapitału w ramach funduszu powierniczego JEREMIE

Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.

Niedzielne popołudnie 17 stycznia br. upłynęło w Bobrownikach pod znakiem "Niezłej szopki" - jasełek, których obsadę stanowili duchowni, przedsiębiorcy, przedstawiciele władz samorządowych, rodziców, nauczycieli, pracowników naszego urzędu gminy. Wśród głównych bohaterów przedstawienia wg scenariusza Pani Ewy Makowskiej - p.o. Dyrektora SP im. Karola Wojtyły w Bobrownikach nie zabrakło Prezesa Zarządu GS Lipno Grzegorza Stupeckiego, Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko i Proboszcza Parafii p.w. św. Anny w Bobrownikach ks. Zdzisława Pawłowskiego.

 

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata świadczeń rodzinnych i świadczeń z funduszu alimentacyjnego odbywać się będzie w dniach 21-22 stycznia br. (czwartek-piątek) w Kasie Urzędu Gminy Bobrowniki.

16 stycznia br. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Rachcinie oraz tutejsze Małe Przedszkole wraz z Radą Rodziców, Radą Sołecką, Stowarzyszeniem Rozwoju Sołectwa Rachcin, OSP Rachcin i miejscowymi przedsiębiorcami zorganizowała tradycyjną "Choinkę". Ta impreza integracyjna zapoczątkowana w Rachcinie ponad 90 lat temu jest organizowana nadal. Dzieci występują przed rodzicami z wierszykami, uczestniczą w zabawie tanecznej i odbierają paczki z łakociami od Mikołaja. W tym roku "Choinka" zorganizowana została po raz kolejny w Remizie OSP Rachcin. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą