^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Uprzejmie informujemy, że w ramach realizacji Rządowego Programu Wspierania w 2015 r. organów prowadzących szkoły podstawowe i szkoły artystyczne realizujące kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej w obszarze rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży - "Książki naszych marzeń" Gmina Bobrowniki uzyskała od Wojewody Kujawsko - Pomorskiego wsparcie finansowe na zakup książek niebędących podręcznikami w wysokości 2 170,00 zł.

Kasa informuje, że od 1 stycznia 2016 r. wchodzi w życie ustawa z dnia 15 maja 2015 r. o zmianie ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2015 r., poz. 1066) dotycząca trybu i formy wystawiania zaświadczeń lekarskich o czasowej niezdolności do pracy.

Na prośbę Biura Prasowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko - Pomorskiego wstawiamy link do strony promującej świąteczne zwyczaje. Dostępne są przepisy kulinarne. Kliknij tutaj.

W dniu dzisiejszym tj. 21 grudnia (poniedziałek) planowane jest wyłączenie tj. przerwa w dostawie energii elektrycznej dla obiektów w obszarze stacji transformatorowej: Bógpomóż Stary 1,2, Bógpomóż Nowy 1, Bobrowniki Wodociągi, Bobrowniki Osiedle 1,3, Polichnowo 1, Lisek 1, 2, 3, 4, 5. Przerwa w dostawie energii  trwać będzie w godzinach  09:00 do godz. 15:00.

Z inicjatywy Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko zorganizowano po raz kolejny doroczny opłatek dla mieszkańców Gminy Bobrowniki. Troskę o to, żeby nie zabrakło żadnej osoby starszej ani samotnej powierzono poszczególnym radnym i sołtysom.

Opublikowaliśmy dziś w Biuletynie Informacji Publicznej zaktualizowane wzory deklaracji podatku od nieruchomości, leśnego i rolnego na rok 2016. Wzory deklaracji dostępne są tutaj.

Urząd Gminy Bobrowniki informuje o zamiarze sprzedaży samochodu pożarniczego GBM 2/8 marki STAR 266 stanowiącego własność Gminy Bobrowniki. Cena: 12 tys. zł. - do negocjacji.

Dziś Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko odwiedził drużynę chłopców Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Bobrownikach, która zajęła III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców przeprowadzonych 17 listopada br. w Lipnie. Gospodarz Gminy przekazał młodym sportowcom szaliki z polskimi barwami narodowymi. 

Urząd Stanu Cywilnego w Bobrownikach przypomina, że ważność dowodu osobistego trwa 10 lat. Bez ważnego dowodu osobistego uciążliwe lub niewykonalne stają się czynności urzędowe i bankowe; nie można wyjechać za granicę. Czasem brak ważnego dowodu osobistego oznaczać może 5 tys. zł. grzywny. Spójrz na termin ważności swojego dowodu i zanim upłynie

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą