^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 

MIĘDZYRZECZ: Koronawirus. Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu  do lasów | MIĘDZYRZECZ

Nadleśnictwo Dobrzejewice informuje o wprowadzeniu okresowego zakazu wstępu do lasu na terenie gmin: Obrowo, Czernikowo, Lipno, Miasto Lipno, Bobrowniki, Fabianki.

Znalezione obrazy dla zapytania 300+

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata środków w ramach Rządowego Programu "Dobry Start" nastąpi 20 października(wtorek) 2020 roku.

 

ARiMR zmienia zasady pracy! - Gmina Wola Krzysztoporska

 

Dobiega końca tegoroczna kampania składania wniosków o dopłaty bezpośrednie i obszarowe z PROW. 10 lipca jest ostatnim możliwym dniem na ich złożenie. Tego dnia wszystkie biura powiatowe ARiMR będą otwarte do godz. 19:00.

Prognoza IMGW: Śnieżny weekend - zagle.se.pl

Zjawisko: Silny deszcz z burzami/1

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: powiaty: aleksandrowski, brodnicki, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, golubsko-dobrzyński, Grudziądz, grudziądzki, inowrocławski, lipnowski, mogileński, radziejowski, rypiński, Toruń, toruński, wąbrzeski, Włocławek, włocławski i żniński. 

Ważność: od godz. 09:00 dnia 29.06.2020 do godz. 21:00 dnia 29.06.2020 

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym i okresami silnym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności Ostrzeżenia - miejscami do 30 mm.

W trakcie opadów deszczu będą występować burze z porywami wiatru do 70 km/h. 

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska:80%. 

Uwagi: brak. 

Dyżurny synoptyk: Agata Wojtkiewicz

Dziś po raz pierwszy dzieci z Klubiku udały się na spacerek, podczas którego chłopcy zainteresowani byli pojazdami natomiast dziewczynki obserwowały piękne kwiatki w ogródkach Naszych mieszkańców.

5 czerwca 2019 roku Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach zorganizowało uroczysty Dzień Mamy i Taty. Przedszkolaki podziękowały Rodzicom za trud włożony w ich wychowanie.

Znalezione obrazy dla zapytania krus

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że od 1 czerwca 2019 r. zmieniają się kwoty miesięcznego przychodu powodujące zmniejszenie lub zawieszenie świadczeń emerytalno-rentowych.

W dniu dzisiejszym z okazji przypadającego na 1 czerwca Dniu Dziecka przedstawiciele władz samorządowych odwiedzili placówki oświatowe znajdujące się w Gminie Bobrowniki.

Plac zabaw, siłownia zewnętrzna i teren rekreacyjny przy Grysce został oświetlony. Nowe oświetlenie zdecydowanie poprawiło bezpieczeństwo i komfort mieszkańców Bobrownik.

W związku z projektem pn. "Aktywna Mama, aktywny Tata", zachęcamy wszystkie mamy i ojców dzieci do lat 3, którzy obecnie nie pracują, wrócili już do pracy lub planują powrót do pracy, do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 29 kwietnia 2019 roku (poniedziałek) w godzinach 14:00-18:00 w Urzędzie Miasta Włocławek, ul. Zielony Rynek 11/13, sala konferencyjna nr 4. Rodziny z naszego regionu kolejny raz będą mogły otrzymać nawet 800 złotych miesięcznie w postaci voucherów na pokrycie kosztów opieki nad małymi dziećmi w żłobku lub na wynagrodzenie niani. Nabór wniosków potrwa od 6 do 13 maja tego roku. Pomoc trafi do tysiąca rodzin.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą