^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W dniu dzisiejszym tj. 27 maja br. w Świetlicy Przedszkola Samorządowego w Bobrownikach odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Tym cywilnym odznaczeniem państwowym honorowane są pary, które przeżyły wspólnie co najmniej 50 lat w związku małżeńskim. 

 

Nadane przez Prezydenta RP medale wręczył Wójt Gminy Bobrowniki Pan Jarosław Jacek Poliwko w obecności Przewodniczącego Rady Gminy Pana Jarosława Bojarskiego, Wiceprzewodniczącej Rady Gminy Marzeny Stańczak - Kaźmierskiej, Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu w Lipnie Tadeusza Gradkiewicz, Kierownika Dziennego Domu Pobytu Senior + w Rachcinie Krzysztofy Wycichowskiej, oraz zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Pani Małgorzaty Grudowskiej. W uroczystości udział wzięli również Radni Rady Gminy Bobrowniki

Wyrazy uznania i szacunku za wspólnie przebytą drogę, poświęcenie i trud pracy włożony dla dobra założonej przed pół wiekiem rodziny przyjęli Państwo:

Jadwiga i Stanisław Złakowscy

Cecylia i Czesław Gutowscy

Mirosława i Eliasz Majda

Barbara i Zenon Rozpędowscy

Henryka i Tomasz Parzniewscy

Teresa i Tadeusz Jaromirscy

Wszystkim jubilatom życzono pogody ducha i radości, spełnienia najskrytszych marzeń, a także dobrego zdrowia i wielu kolejnych wspólnych lat. Uroczystość była okazją do spotkania i porozmawiania zarówno  na temat gminy, jak i prywatnych spraw długoletnich małżonków. Dziękujemy wszystkim jubilatom za ich trud i wychowanie kolejnych pokoleń.

 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą